Great lengths'i sünnikohaks on London. David Gold, Great Lengths'i asutaja, seadis endale eesmärgiks töötada välja juuksepikendussüsteem, mis oleks sama lihtne kui juuste lõikus või kuivatamine. Kui ta oli 1991. aastal välja töötanud ja patenteerinud Great Lengths'i põhimõtte, oli ta samaaegselt avastanud esimese väga lihtsa meetodi õhukeste ja peenikeste juuste paksemaks muutmiseks. See leiutis pani aluse 1991. aastal alanud revolutsioonile. David Gold pakkus esmakordselt välja süsteemi, millega sai juukseid korraga nii pikemaks kui ka paksemaks muuta.

Great Lengths on muutunud meie aja märgiks - nii mehed, kuid eriti aga naised - on hakanud eelistama mitteagressiivseid tehnilisi lahendusi ja looduslikke tooteid.Selles kontekstis on Great Lengths olnud ka algusest peale ühe sammu võrra ees-siiani ei ole ükski teine süsteem arendanud sarnaselt kompromissitut tehnoloogiat, millega lisasalgud kinnitatakse kliendi oma juuste külge. Ja loomulikult kasutatakse üksnes 100% selt naturaalseid, kõige kvaliteetsemaid juukseid. Great Length on välja töötanud pigmendi eemaldamise protsessi, mis rikub materjali võimalikult vähe. Kuna juuksed on patsis, ei ole kutiikulit vaja eemaldada. Juuksed õmmeldakse kanga peale kinni ning pärast esimest puhastust ja steriliseerimist pannakse rohkem kui kuuks vanni, kus vaakumi ja spetsiaalse aine mõjul tõmmatakse juustest välja värvimolekulid. Meetodi eeliseks on, et sel viisil töödeldud juustel jääb värv püsima. Seetõttu pole imestada, et Great Lengths on ennast maailmaturul mõne aasta jooksul kehtestanud.

 

Tänasel päeval pakuvad tippjuuksurid Great Lengthsi üha edukamalt Suubritannias, Itaalias, Prantsusmaal, Autrias, Saksamaal, Skandinaavias, Hollandis, Belgias, Kreekas, Hispaanias, Portugalis, Sveitsis, Luksemburgis, USA-s, Kanadas, Brasiilias, Austraalias, Uus-Meremaal, Venemaal, Hong-Kongis, Araabia Ühendemiraatides, Lõuna - Aafrikas, Kariibi mere saartel, Jaapanis, Mehhikos ja paljudes teistes maades.

 

 

Tänapäeval asub Great Lengths´i peakontor Itaalias, Roomas.